Vážení vlastníci bytov a nebytových priestorov pozývame Vás na domovú schôdzu, ktorá sa bude konať dňa 28.11.2022 o 17:30 h. v suterénnych priestoroch domu Rovniankova 14.

POZVÁNKA

Vážení obyvatelia,

Vzhľadom na zhoršenú epidemiologickú situáciu sa vám

nebudeme

v kancelárii výboru venovať až do odvolania.

V súrnych prípadoch nás kontaktujte mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo pomocou schránok výboru, umiestnených na vchodových dverách.

Kontaktné čísla na havarijnú službu a správcu sú umiestnené na prízemí na vchodových dverách.

Ďakujeme za porozumenie.

  

20191217 203703

OLEJtéka na Rovniankovej 14 sa plní!podakovanie rovniankova14

Štyri týždne od inštalácie  prvej OLEJtéky v Petržalke na Rovniankovej 14 sme s veľkým potešením napočítali päť plných fliaš použitého kuchynského oleja. Cestu k OLEJtéke sme naznačili aj veľkými smerovníkmi v podobe piktogramov, aby obyvatelia vedeli, kde je OLEJtéka umiestnená.

Sme hrdí, že prvá OLEJtéka v Petržalke bola inštalovaná dňa 20. mája na Rovniankovej 14, v bytovom dome, kde sme pred 14 rokmi po prvýkrát spúšťali, za výdatnej pomoci výboru domovej samosprávy, pilotnú realizáciu projektu Bezpečné bývanie. Projekt OLEJtéky sme obyvateľom bytového domu predstavili na domovej schôdzi v stredu 6. mája 2015. Následne si obyvatelia domu odsúhlasili zapojenie sa do projektu.

…viac fotiek nájdete vo fotogalérii.

Viac o projekte OLEJtéky si môžete prečítať tu.

Text a foto www.bezpecnebyvanie.sk

Go to top