Počas dovolenkového obdobia (júl-august) sa Vám

nebudeme v miestnosti výboru venovať.

V prípade potreby nás kontaktujete prostredníctvom schránok výboru, ktoré sú denne kontrolované, alebo mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Potrebné telefónne čísla na havarijnú službu, kontakt na správcu sú umiestnené vo vestibule na informačnej tabule.

Ďakujeme za porozumenie.

 

Vážení obyvatelia,

Vzhľadom na epidemiologickú situáciu sa vám nebudeme v kancelárii výboru venovať až do odvolania.

V súrnych prípadoch nás kontaktujte mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo pomocou schránok výboru , umiestnených na vchodových dverách. Kontaktné čísla na havarijnú službu a správcu sú umiestnené na prízemí na vchodových dverách.

Zálohové predpisy, platné od 01. 04. 2020 a kópie Zmlúv o výkone správy s novým správcom vám budú zaslané poštou.

Kontaky na BD Petržalka.

Dôležity oznam BD Petržalka.

 

20191217 203703

OLEJtéka na Rovniankovej 14 sa plní!podakovanie rovniankova14

Štyri týždne od inštalácie  prvej OLEJtéky v Petržalke na Rovniankovej 14 sme s veľkým potešením napočítali päť plných fliaš použitého kuchynského oleja. Cestu k OLEJtéke sme naznačili aj veľkými smerovníkmi v podobe piktogramov, aby obyvatelia vedeli, kde je OLEJtéka umiestnená.

Sme hrdí, že prvá OLEJtéka v Petržalke bola inštalovaná dňa 20. mája na Rovniankovej 14, v bytovom dome, kde sme pred 14 rokmi po prvýkrát spúšťali, za výdatnej pomoci výboru domovej samosprávy, pilotnú realizáciu projektu Bezpečné bývanie. Projekt OLEJtéky sme obyvateľom bytového domu predstavili na domovej schôdzi v stredu 6. mája 2015. Následne si obyvatelia domu odsúhlasili zapojenie sa do projektu.

…viac fotiek nájdete vo fotogalérii.

Viac o projekte OLEJtéky si môžete prečítať tu.

Text a foto www.bezpecnebyvanie.sk

Go to top